• Zomato

Original, Free, Creative…

Break all Patterns!.

Imported high quality kernels; Roasting with experienced Headroasters in the roasting facilities in Torbalı; Delivering it to its stores at various points in Izmir, Buckin Co. It has succeeded in acquiring loyal customers in a short time by taking its in-store experiences to the next level. In addition to its symmetrical 100 Mbit internet connection, it offers its visitors a high-end store experience with its wide and spacious working areas.

Our Local Coffees

AND ITS FEATURES

Our Stores

Kavurduğumuz çekirdeklerden iyi bir lezzet almanız birinci önceliğimizdir. Sadece çekirdeklerimizin olağanüstü kalitesi ve lezzetiyle değil, aynı zamanda markamızın kalbindeki sürdürülebilirlikle de gurur duyuyoruz.Bireysel olarak ilişki kurduğumuz çiftçilerimizin geçim kaynakları birinci önceliğimizdir. Bu, adil bir fiyat ödemekten çok daha fazlasıdır. Dünya çapında birlikte çalıştığımız her çiftlik, mülk ve kooperatif, yaptığımız aynı yüksek kalite standartlarını taşır. Çekirdeklerimiz Fairtrade, Rainforest Alliance ve The Soil Association tarafından tanınmaktadır.

Coffees
Coffees

Aslında özünde tat tamamen kişisel bir olaydır ama ne içtiğinizi düşünmeye başladığınızda tat, kaliteden daha iyi bir his elde etmenize ve bu kalitenin sevdiğiniz şey için sizi doğru yöne yönlendirmenize yardımcı olmalıdır.  

CLICK HERE TO BE NOTIFIED OF INNOVATIONS!