• Zomato

Özgün, Özgür, Yaratıcı …

Tüm Kalıpları yık!.

İthal ettiği yüksek kaliteli çekirdekleri; Torbalı’da ki kavurma tesislerinde deneyimli Headroaster’lar ile kavurup; İzmir’in çeşitli noktalarında ki mağazalarına ulaştıran Buckin Co. Mağaza içi deneyimlerini bir üst noktaya taşıyarak kısa sürede sadık müşteriler edinmeyi başarmıştır. Simetrik 100 Mbit internet bağlantısı yanı sıra, geniş, ferah çalışma alanları ile ziyaretçilerine yüksek mağaza deneyimi yaşatmaktadır.

Yöresel Kahvelerimiz

AND ITS FEATURES

Mağazalarımız

Kavurduğumuz çekirdeklerden iyi bir lezzet almanız birinci önceliğimizdir. Sadece çekirdeklerimizin olağanüstü kalitesi ve lezzetiyle değil, aynı zamanda markamızın kalbindeki sürdürülebilirlikle de gurur duyuyoruz.Bireysel olarak ilişki kurduğumuz çiftçilerimizin geçim kaynakları birinci önceliğimizdir. Bu, adil bir fiyat ödemekten çok daha fazlasıdır. Dünya çapında birlikte çalıştığımız her çiftlik, mülk ve kooperatif, yaptığımız aynı yüksek kalite standartlarını taşır. Çekirdeklerimiz Fairtrade, Rainforest Alliance ve The Soil Association tarafından tanınmaktadır.

Coffees
Coffees

Tadım Testleri

Aslında özünde tat tamamen kişisel bir olaydır ama ne içtiğinizi düşünmeye başladığınızda tat, kaliteden daha iyi bir his elde etmenize ve bu kalitenin sevdiğiniz şey için sizi doğru yöne yönlendirmenize yardımcı olmalıdır.  

YENILIKLERDEN HABERDAR OLMAK ICIN TIKLAYIN!