25 Mart 2022 - Buca Mağazası Konuklarını Ağırlamaya Başladı. 24 Mart 2022 - Buckin Yönetim Kurulu, Doğu Avrupa yatırımları için görüşmeleri devam ettirme kararı aldı . 23 Mart 2022 - Buckin Kahvelerine Online Mağazamız'dan Ulaşabilirsiniz. 01 Mart 2022 - Buckin Taze Gıda Üretim Merkezi Faaliyete Başladı . 01 Mart 2022 - Buckin Taze Gıda Üretim Merkezi Faaliyete Başladı . 01 Oca 2022 - Buckin Mobil Uygulaması ile Sipariş Çok Daha Keyifli Olacak . 23 Aralık 2021 - Buckin ve UNICEF çocukların haklarını eksiksiz şekilde kullanmalarına engel; sosyoekonomik faktörlerle mücadele etmektedir. 1 Aralık 2021 - Abson Global Yatırım Ortaklığı olağan genel kurulunu gerçekleştirdi. 21 Kasım 2021 - Küresel sorunlarda sürdürülebilir bir iklim yönetimi sürecini destekliyoruz.
Abson Global Pazarlama Destek Grubu (Kurumsal Yönetim) / 01.04.2022 10:09

Buca Lokasyonu Kahve severler ile buluştu.

İzmir’in en büyük Deneyim Alanı Buckin Buca, 25 Mart 2022 tarihinde ziyaretçilerine açıldı.

 

 

Dünyanın farklı lokasyonlarından getirdiği çekirdekleri özel bir mağaza deneyimi ile konuklarına sunan Abson Global yatırım ortaklığı  markası olan Buckin;  İzmir’de ki  üçüncü Lokasyonu olan Buca Mağazasını; Kahve severler ile buluşturdu.
Buca Adatepe lokasyonunda açılan mağaza farklı, estetik mimarisi yanısıra içerisindeki  deneyim alanları ile lokasyonunun tek yüksek katlı mağazası olma özelliği taşıyor.

 

İnşaa ettiği lokasyonlarda geniş, konforlu oturma ve çalışma alanları sunan Buckin; yüksek hızlı internet deneyimini ve yüksek katlı çalışma alanlarını Türkiye’de ilk kez, misafirlerine deneyimleten markalar arasında. 

 

Formüle ettiği içecekler’de dünyanın en kaliteli Aromalarını kullanan marka;  geçtiğimiz aylarda da Taze Gıda Üretim Merkezi’ni açtığını duyurarak lokasyonlarında sunulan yiyecek ürünlerininin Özel Buckin reçeteleriyle yine Buckin mutfağından taze olarak mağazalarına sevk edileceğini misafirlerine müjdelemişti.

Mağazalarında yüksek sayıda ziyaretçileri aynı anda rahatlıkla ağırlayan Buckin; yüksek internet bağlantısı, rahat çalışma alanları ile son yıllarda ivmelenen freelancer çalışma sistemi için popüler bir mağaza olma özelliği taşımakta.

 

Buckin; kurduğu ve yürüttüğü eğitim programı “Learn To Buckin” ile genç işsizlik konusunda sürdürülebilir bir çalışma yürütmekte. Programa üye olan potansiyel çalışanlar mağaza deneyimine başlamadan önce Buckin Miksolojistleri tarafından 15 günlük sıkı bir oryantasyon  sürecine ve teknik eğitim’e tabii tutuluyor.  Bu süreç sonrası Buckin lokasyonlarında misafirleri ile buluşuyor.

 

Buckin markası’nın yaratıcısı Abson Global; yayınladığı duyuruda Türkiye yatırımlarının devam edeceğini; Yatırım merkezinin ilk iştiraki olan ve Torbalı’da bulunan Abson Global Soğuk Hava Deposu ve Kavurma Tesislerinin Lojistik ve Üretim alanında Markaya büyük bir ivme kazandırdığını belirterek Global yatırım merkezi’nin  3 Sene içinde yatırım değeri 18.000.000 TL’yi aşan yüksek katlı 3 lokasyonu Türkiye’ye kazandırdığına dikkat çekti. 
Buckin’in ; Türkiye’de uygulanan ilk konseptlerden biri olma özelliğini taşıdığını duyuran firma, Yüksek konforlu bir mağaza deneyiminin yanısıra, misafirleri için ortak bir çalışma alanı olma Özelliğini de taşıdığını ayrıca Buckin’in Dünya’nın en kaliteli kahve çekirdeklerini ve aromalarını kullanarak ziyaretçilerinin damak tadına uygun bir içecek deneyimi sunduğunu belirtti. Genç jenerasyonun Türkiye için önemine de dikkat çeken Firma duyurusunda Buckin’in, rekabetçi fiyat politikasını sürdürülebilir hale getireceğini belirtirken,  Yatırım ortaklığının ve ilgili departmanlarının girişimciler için yeni bir yatırım programı planlamakta olduğunu ayrıca Önümüzdeki aylarda Marka’nın bu yatırım politikasını iş dünyası ile paylaşacağını belirterek duyurusunu sonlandırdı.